Os 5514 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.04 | 3 | |||
Všestary | 16.10 | 16.12 | 3 | ||
Dlouhé Dvory | x | 16.16 | 16.16 | ||
Dohalice | x | 16.21 | 16.21 | ||
Sadová | x | 16.24 | 16.24 | ||
Hněvčeves | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 16.31 | 16.31 | ||
Třebovětice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Jeřice | x | 16.36 | 16.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 16.41 | 16.42 | 3 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 16.46 | 16.46 | ||
Ostroměř | 16.54 | 17.02 | 3 | ||
Sobčice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Vojice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Kovač | x | 17.11 | 17.11 | ||
Butoves | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Vitiněves | x | 17.19 | 17.19 | ||
Jičín | 17.25 | 17.33 | 3 | ||
Jičín zastávka | x | 17.37 | 17.37 | ||
Železnice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Jinolice | x | 17.44 | 17.44 | ||
Libuň | 17.48 | 17.49 | 4 | ||
Libuň zastávka | x | 17.51 | 17.51 | ||
Jivany | x | 17.54 | 17.54 | ||
Semínova Lhota | x | 17.57 | 17.57 | ||
Rovensko pod Troskami | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Ktová | x | 18.03 | 18.03 | ||
Borek pod Troskami | x | 18.06 | 18.06 | ||
Hrubá Skála | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | x | 18.13 | 18.13 | ||
Turnov město | 18.17 | 18.18 | |||
Turnov | 18.25 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci