Os 5337 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.56 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.00 | 20.02 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 20.05 | 20.06 | |||
Staré Jesenčany | 20.09 | 20.09 | |||
Medlešice | 20.13 | 20.13 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 20.16 | 20.16 | |||
Chrudim | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Slatiňany | 20.23 | 20.24 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 20.33 | 20.34 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 20.37 | 20.37 | |||
Vrbatův Kostelec | 20.44 | 20.44 | |||
Prosetín | 20.49 | 20.49 | |||
Žďárec u Skutče | 20.52 | 20.53 | 4 | ||
Pokřikov | 21.01 | 21.01 | |||
Vojtěchov | 21.03 | 21.03 | |||
Holetín | 21.09 | 21.09 | |||
Hlinsko v Čechách | 21.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy