Os 5309 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.32 | 3 | |||
Pardubice závodiště | 12.36 | 12.36 | |||
Staré Jesenčany | 12.39 | 12.39 | |||
Medlešice | 12.43 | 12.44 | 2 | ||
Chrudim zastávka | 12.46 | 12.46 | |||
Chrudim | 12.48 | 12.50 | 3 | ||
Slatiňany | 12.55 | 12.56 | 4 | ||
Zaječice | x | 13.01 | 13.01 | ||
Chrast u Chrudimi | 13.04 | 13.04 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | x | 13.07 | 13.07 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 13.14 | 13.14 | ||
Prosetín | x | 13.18 | 13.18 | ||
Žďárec u Skutče | 13.21 | 13.25 | 4 | ||
Pokřikov | x | 13.32 | 13.32 | ||
Vojtěchov | x | 13.34 | 13.34 | ||
Holetín | x | 13.39 | 13.39 | ||
Hlinsko v Čechách | 13.44 | 13.58 | 3 | ||
Vítanov | x | 14.02 | 14.02 | ||
Stružinec | x | 14.07 | 14.07 | ||
Ždírec nad Doubravou | 14.12 | 14.14 | 3 | ||
Sobíňov | x | 14.18 | 14.18 | ||
Bílek | x | 14.21 | 14.21 | ||
Chotěboř | 14.26 | 14.31 | 2 | ||
Rozsochatec | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Břevnice | x | 14.44 | 14.44 | ||
Havlíčkův Brod | 14.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia