Os 5307 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.41 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.44 | 11.49 | 2 | ||
Pardubice závodiště | x | 11.53 | 11.53 | ||
Staré Jesenčany | x | 11.56 | 11.56 | ||
Medlešice | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Chrudim zastávka | x | 12.04 | 12.04 | ||
Chrudim | 12.06 | 12.07 | 4 | ||
Slatiňany | 12.11 | 12.12 | 4 | ||
Zaječice | x | 12.17 | 12.17 | ||
Chrast u Chrudimi | 12.20 | 12.21 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | x | 12.24 | 12.24 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 12.30 | 12.30 | ||
Prosetín | x | 12.35 | 12.35 | ||
Žďárec u Skutče | 12.37 | 12.38 | 4 | ||
Pokřikov | x | 12.45 | 12.45 | ||
Vojtěchov | x | 12.48 | 12.48 | ||
Holetín | x | 12.53 | 12.53 | ||
Hlinsko v Čechách | 12.57 | 13.02 | 2 | ||
Vítanov | x | 13.06 | 13.06 | ||
Stružinec | x | 13.11 | 13.11 | ||
Ždírec nad Doubravou | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Sobíňov | x | 13.22 | 13.22 | ||
Bílek | x | 13.25 | 13.25 | ||
Chotěboř | 13.29 | 13.35 | 3 | ||
Rozsochatec | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Břevnice | x | 13.48 | 13.48 | ||
Havlíčkův Brod | 13.54 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster