Os 5138 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 23.01 | 2/4 | |||
Náchod-Běloves | x | 23.04 | 23.04 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 23.06 | 23.06 | ||
Velké Poříčí | x | 23.09 | 23.09 | ||
Hronov | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Hronov zastávka | x | 23.14 | 23.14 | ||
Police nad Metují | 23.18 | 23.19 | 2 | ||
Žďár nad Metují | x | 23.22 | 23.22 | ||
Česká Metuje | x | 23.26 | 23.26 | ||
Dědov | x | 23.28 | 23.28 | ||
Teplice nad Metují | 23.33 | 23.33 | |||
Bohdašín | x | 23.37 | 23.37 | ||
Březová u Broumova | x | 23.40 | 23.40 | ||
Meziměstí | 23.44 | 23.46 | |||
Ruprechtice | x | 23.48 | 23.48 | ||
Hynčice | x | 23.50 | 23.50 | ||
Broumov-Olivětín | x | 23.55 | 23.55 | ||
Broumov | 23.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster