Os 4846 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 17.43 | 17.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 17.53 | 17.53 | |||
Střelice | 17.56 | 17.56 | 1 | ||
Omice | 18.00 | 18.00 | |||
Tetčice | 18.04 | 18.06 | 2 | ||
Rosice u Brna | 18.09 | 18.09 | |||
Zastávka u Brna | 18.12 | 18.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 18.25 | 18.25 | |||
Rapotice | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 18.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci