Os 4814 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 13.43 | 13.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 13.52 | 13.53 | |||
Střelice | 13.55 | 13.57 | 1 | ||
Omice | 14.00 | 14.01 | |||
Tetčice | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 14.08 | 14.09 | |||
Zastávka u Brna | 14.12 | 14.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 14.25 | 14.25 | |||
Rapotice | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 14.36 | 14.37 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 14.44 | 14.47 | 2 | ||
Studenec | 14.55 | 15.01 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 15.09 | 15.09 | |||
Třebíč | 15.18 | 15.32 | 1/2 | ||
Třebíč-Borovina | 15.35 | 15.36 | |||
Krahulov | 15.40 | 15.44 | 2 | ||
Okříšky | 15.51 | 15.52 | 1/2 | ||
Číchov | 15.57 | 15.58 | |||
Bransouze | 16.01 | 16.02 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 16.05 | 16.05 | |||
Přímělkov | 16.08 | 16.09 | |||
Bítovčice | 16.12 | 16.12 | |||
Luka nad Jihlavou | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Jihlava | 16.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci