Os 4778 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 20.05 | 2 | |||
Rozhraní | x | 20.10 | 20.10 | ||
Moravská Chrastová | x | 20.13 | 20.13 | ||
Březová nad Svitavou | 20.15 | 20.20 | 1 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | x | 20.23 | 20.23 | ||
Hradec nad Svitavou | x | 20.29 | 20.29 | ||
Svitavy-Lány | x | 20.33 | 20.33 | ||
Svitavy | 20.36 | 20.39 | 3 | ||
Opatovec | x | 20.43 | 20.43 | ||
Opatov | 20.46 | 20.47 | 3 | ||
Semanín | x | 20.51 | 20.51 | ||
Česká Třebová | 20.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster