Os 4721 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 12.59 | 2 | |||
Letovice zastávka | 13.02 | 13.02 | |||
Zboněk | 13.04 | 13.05 | |||
Svitávka | 13.07 | 13.08 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.10 | 13.11 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 13.16 | 13.16 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 13.23 | 13.23 | |||
Blansko město | 13.26 | 13.28 | |||
Blansko | 13.29 | 13.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 13.37 | 13.38 | |||
Adamov | 13.39 | 13.40 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 13.43 | 13.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.48 | 13.49 | |||
Brno-Židenice | 13.55 | 13.56 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.00 | 14.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 14.22 | 14.26 | 3 | ||
Újezd u Brna | 14.27 | 14.28 | |||
Hostěrádky-Rešov | 14.31 | 14.31 | |||
Zbýšov | 14.34 | 14.34 | |||
Křenovice horní nádraží | 14.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy