Os 4304 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 6.54 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 6.56 | 6.56 | |||
Bylnice | 7.00 | 7.02 | 2 | ||
Popov | 7.07 | 7.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.13 | 7.16 | 2 | ||
Divnice | 7.18 | 7.18 | |||
Slavičín | 7.22 | 7.22 | 3 | ||
Hostětín | 7.27 | ||||
Pitín zastávka | 7.35 | ||||
Bojkovice město | 7.38 | ||||
Bojkovice | 7.40 | 7.50 | 2/3 | ||
Záhorovice | 7.53 | ||||
Nezdenice | 7.56 | 3 | |||
Šumice | 7.59 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 8.03 | 8.03 | 4 | ||
Uherský Brod | 8.07 | 8.09 | 3 | ||
Havřice | 8.12 | ||||
Hradčovice | 8.17 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.22 | ||||
Vésky | 8.24 | ||||
Kunovice | 8.27 | 8.30 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 8.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci