Os 4303 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.20 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 5.25 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 5.29 | 5.30 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 5.35 | ||||
Kunovice | 5.38 | 5.52 | 5 | ||
Vésky | 5.56 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 5.59 | ||||
Hradčovice | 6.03 | 2 | |||
Havřice | 6.08 | ||||
Uherský Brod | 6.11 | 6.22 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Šumice | 6.32 | ||||
Nezdenice | 6.39 | 2 | |||
Záhorovice | 6.43 | ||||
Bojkovice | 6.47 | 6.49 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 6.51 | ||||
Pitín zastávka | 6.55 | ||||
Hostětín | 7.03 | ||||
Slavičín | 7.08 | 7.08 | 3 | ||
Divnice | 7.12 | 7.12 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Popov | 7.20 | 7.21 | |||
Bylnice | 7.26 | 7.30 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 7.33 | 7.33 | |||
Vlárský průsmyk | 7.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci