Os 4269 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 20.11 | 1vpravo/1 | |||
Rohatec zastávka | 20.16 | 20.16 | |||
Rohatec | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Sudoměřice nad Moravou | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 20.31 | ||||
Strážnice | 20.35 | 20.37 | 2 | ||
Vnorovy | 20.42 | ||||
Veselí nad Moravou | 20.47 | 20.48 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 20.53 | 1 | |||
Ostrožská Nová Ves | 20.58 | 20.58 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 21.03 | ||||
Uherské Hradiště | 21.07 | 21.09 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.14 | 21.15 | 1/2 | ||
Huštěnovice | 21.21 | 2 | |||
Spytihněv | 21.25 | ||||
Napajedla | 21.29 | 2/3 | |||
Otrokovice | 21.34 | 21.35 | 2/4 | ||
Tlumačov | 21.42 | 1 | |||
Záhlinice | 21.47 | ||||
Hulín | 21.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci