Os 4030 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.19 | 4 | |||
Věžky | 4.25 | 4.25 | 1 | ||
Chropyně | 4.29 | 4.30 | 4 | ||
Kojetín | 4.34 | 4.37 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 4.40 | 4.41 | |||
Němčice nad Hanou | 4.43 | 4.44 | 3 | ||
Nezamyslice | 4.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster