Os 3955 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 20.45 | 2 | |||
Hulín | 20.53 | 20.54 | 2/1 | ||
Třebětice | 20.59 | ||||
Holešov | 21.04 | 21.10 | 2 | ||
Dobrotice | 21.14 | 21.14 | |||
Jankovice | 21.17 | 21.17 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 21.19 | 21.19 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 21.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci