Os 3922 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 20.23 | 2 | |||
Branky na Moravě | 20.29 | 20.29 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 20.33 | 20.33 | |||
Kunovice-Loučka | 20.38 | 20.38 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 20.41 | 20.41 | |||
Osíčko | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Loukov | 20.49 | 20.49 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 20.53 | 20.54 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 20.58 | 20.58 | |||
Jankovice | 21.01 | 21.01 | |||
Dobrotice | 21.03 | 21.03 | |||
Holešov | 21.08 | 21.09 | 3 | ||
Třebětice | 21.14 | 1 | |||
Hulín | 21.19 | 21.20 | 2/3 | ||
Kroměříž | 21.28 | 21.39 | 2 | ||
Postoupky | 21.43 | ||||
Bezměrov | 21.46 | ||||
Kojetín | 21.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia