Os 3753/2 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bt278 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 16.55 | 2B/3 | |||
Bludov | 17.01 | 17.02 | 2/3 | ||
Postřelmov | 17.04 | 17.05 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 17.08 | 17.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.11 | 17.39 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Mohelnice | 17.48 | 17.48 | 3 | ||
Moravičany | 17.51 | 17.51 | 1/1 | ||
Červenka | 17.58 | 17.59 | 1/4 | ||
Střeň | 18.03 | 18.03 | |||
Štěpánov | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.16 | 18.31 | |||
Grygov | 18.36 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 18.41 | 18.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.44 | 18.45 | |||
Přerov | 18.51 | 19.00 | 4 | ||
Věžky | 19.06 | 19.06 | 1 | ||
Chropyně | 19.11 | 19.15 | 3 | ||
Kojetín | 19.19 | 19.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.23 | 19.24 | |||
Němčice nad Hanou | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Nezamyslice | 19.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci