Os 3745/4 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 12.55 | 3/5 | |||
Bludov | 13.01 | 13.02 | 2/3 | ||
Postřelmov | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 13.11 | 13.39 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 13.43 | 13.44 | 2 | ||
Mohelnice | 13.48 | 13.48 | 3 | ||
Moravičany | 13.51 | 13.51 | 1/1 | ||
Červenka | 13.58 | 13.59 | 1/4 | ||
Střeň | 14.03 | 14.03 | |||
Štěpánov | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.16 | 14.31 | |||
Grygov | 14.36 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 14.41 | 14.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 14.44 | 14.45 | |||
Přerov | 14.51 | 15.00 | 4 | ||
Věžky | 15.06 | 15.06 | 1 | ||
Chropyně | 15.11 | 15.15 | 3 | ||
Kojetín | 15.19 | 15.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 15.23 | 15.24 | |||
Němčice nad Hanou | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 15.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci