Os 3419 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 13.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 13.31 | 13.31 | 1/3 | ||
Štítina | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 13.38 | 13.38 | |||
Lhota u Opavy | 13.40 | 13.40 | |||
Háj ve Slezsku | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Jilešovice | 13.47 | 13.48 | |||
Děhylov | 13.51 | 13.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 13.55 | 13.56 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 14.00 | 14.16 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.27 | 14.35 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 14.40 | 14.40 | 1 | ||
Šenov | 14.43 | 14.43 | |||
Havířov | 14.47 | 14.48 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 14.51 | 14.51 | |||
Horní Suchá | 14.54 | 14.54 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.02 | 15.03 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci