Os 3316 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.17 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.24 | 16.26 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 16.29 | 16.29 | |||
Ostrava-Svinov | 16.33 | 16.35 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 16.38 | 16.39 | |||
Jistebník | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Studénka | 16.48 | 16.49 | 1 | ||
Hladké Životice | 16.53 | 16.54 | |||
Suchdol nad Odrou | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Jeseník nad Odrou | 17.02 | 17.02 | |||
Polom | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Bělotín | 17.10 | 17.10 | |||
Hranice na Moravě | 17.16 | 17.27 | 2/2 | ||
Drahotuše | 17.32 | 17.33 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 17.38 | 17.39 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 17.43 | 17.43 | |||
Prosenice | 17.46 | 17.46 | 2 | ||
Přerov | 17.52 | 18.00 | 4 | ||
Věžky | 18.06 | 18.06 | 1 | ||
Chropyně | 18.11 | 18.15 | 3 | ||
Kojetín | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.23 | 18.24 | |||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 18.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy