Os 2907 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 9.43 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 9.47 | 9.48 | |||
Dětmarovice | 9.51 | 9.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Louky nad Olší | 10.09 | 10.10 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.12 | 10.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.18 | 10.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 10.24 | 10.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 10.28 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 10.37 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 10.41 | 10.42 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 10.46 | ||||
Návsí (Nawsie) | 10.50 | 10.51 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 10.55 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 11.00 | 11.02 | 2/3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 11.06 | ||||
Svrčinovec zastávka | 11.11 | 11.11 | |||
Čadca | 11.17 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci