Os 28315 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 13.11 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 13.12 | 13.12 | ||
Salavice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Jezdovice | x | 13.18 | 13.18 | ||
Třešť | 13.23 | 13.23 | 2 | ||
Třešť město | 13.25 | 13.25 | |||
Hodice | x | 13.29 | 13.29 | ||
Sedlejov | 13.37 | 13.37 | 2 | ||
Mysliboř | x | 13.41 | 13.41 | ||
Telč | 13.47 | 13.55 | 2 | ||
Radkov | x | 14.02 | 14.02 | ||
Slaviboř | x | 14.05 | 14.05 | ||
Velký Pěčín | x | 14.08 | 14.08 | ||
Malý Pěčín | x | 14.11 | 14.11 | ||
Dačice | 14.15 | 14.16 | 1/2 | ||
Dačice město | 14.17 | 14.18 | |||
Urbaneč | x | 14.25 | 14.25 | ||
Peč | x | 14.29 | 14.29 | ||
Dolní Bolíkov | x | 14.33 | 14.33 | ||
Mutišov | x | 14.36 | 14.36 | ||
Slavonice | 14.45 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster