Os 27910 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 16.35 | 5 | |||
Třebčice | x | 16.38 | 16.38 | ||
Želvice | x | 16.41 | 16.41 | ||
Kotouň | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Životice | x | 16.52 | 16.52 | ||
Kasejovice zastávka | x | 16.56 | 16.56 | ||
Kasejovice | 17.00 | 17.03 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 17.07 | 17.07 | ||
Lnáře | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Tchořovice | x | 17.13 | 17.13 | ||
Blatná | 17.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci