Os 27706 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 11.25 | 1/2 | |||
Běleč | 11.31 | 11.31 | |||
Liteň | 11.35 | 11.38 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 11.43 | 11.43 | |||
Nesvačily | 11.46 | 11.46 | |||
Všeradice | 11.49 | 11.49 | |||
Vižina | 11.52 | 11.52 | |||
Osov | 11.56 | 11.56 | |||
Hostomice pod Brdy | 12.01 | 12.02 | 2 | ||
Radouš | 12.06 | 12.06 | |||
Neumětely | 12.09 | 12.09 | |||
Lochovice | 12.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia