Os 27583 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 22.49 | 2/3 | |||
Chodová Planá | x | 22.55 | 22.55 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 23.00 | 23.02 | 2/3 | ||
Lom u Tachova | x | 23.13 | 23.13 | ||
Tachov-Bíletín | x | 23.17 | 23.17 | ||
Tachov | 23.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster