Os 2609/8 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.15 | 4 | |||
Děčín východ | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Březiny u Děčína | x | 14.23 | 14.23 | ||
Malá Veleň | x | 14.26 | 14.26 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Dolní Habartice | x | 14.35 | 14.35 | ||
Markvartice | x | 14.39 | 14.39 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 14.43 | 14.43 | ||
Česká Kamenice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Horní Kamenice | x | 14.52 | 14.52 | ||
Mlýny | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Kytlice | x | 15.02 | 15.02 | ||
Jedlová | 15.10 | 15.15 | 4 | ||
Chřibská | 15.21 | 15.22 | |||
Rybniště | 15.27 | 15.27 | 4 | ||
Krásná Lípa město | x | 15.31 | 15.31 | ||
Krásná Lípa | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Rumburk | 15.40 | 15.45 | 2 | ||
Valdek | x | 15.51 | 15.51 | ||
Šluknov | 15.57 | 16.06 | 2 | ||
Šluknov zastávka | x | 16.09 | 16.09 | ||
Velký Šenov zastávka | x | 16.14 | 16.14 | ||
Velký Šenov | 16.17 | 16.19 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | x | 16.22 | 16.22 | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | x | 16.30 | 16.30 | ||
Horní Poustevna | x | 16.33 | 16.33 | ||
Dolní Poustevna | 16.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök