Os 25946 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.50 | 3 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 16.57 | 16.58 | |||
Praha-Žvahov | x | 17.04 | 17.04 | ||
Praha-Waltrovka | x | 17.08 | 17.08 | ||
Praha-Cibulka | x | 17.11 | 17.11 | ||
Praha-Stodůlky | x | 17.13 | 17.13 | ||
Praha-Zličín | 17.18 | 17.19 | 3 | ||
Hostivice | 17.25 | 17.54 | 5 | ||
Hostivice-Litovice | x | 17.59 | 17.59 | ||
Rudná u Prahy | 18.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci