R 253 „Orlice“ | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.42 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.45 | 17.45 | |||
Kostěnice | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Moravany | 17.54 | 17.55 | 1/2 | ||
Uhersko | 17.59 | 17.59 | 1 | ||
Zámrsk | 18.04 | 18.05 | 1/2 | ||
Choceň | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.26 | 18.28 | letohradské/2 | ||
Letohrad | 18.44 | 18.48 | 4 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.56 | 18.57 | 1/2 | ||
Lichkov | 19.08 | 19.11 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök