Os 25073/2 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 15.02 | 1/1 | |||
Bořice | x | 15.06 | 15.06 | ||
Hrochův Týnec | 15.09 | 15.18 | 2 | ||
Vejvanovice | x | 15.23 | 15.23 | ||
Úhřetice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Tuněchody | x | 15.27 | 15.27 | ||
Chrudim město | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Chrudim | 15.40 | 16.12 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.24 | 16.32 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci