Os 25007 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 10.12 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | x | 10.16 | 10.16 | ||
Veselí u Přelouče | x | 10.19 | 10.19 | ||
Choltice | x | 10.25 | 10.25 | ||
Jeníkovice | x | 10.27 | 10.27 | ||
Heřmanův Městec | 10.32 | 10.34 | 5 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | x | 10.38 | 10.38 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce | x | 10.40 | 10.40 | ||
Prachovice | 10.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy