Os 24717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 14.45 | 2 | |||
Nectava | 14.50 | 14.50 | |||
Šubířov | 14.57 | 14.57 | |||
Dzbel | 15.03 | 15.05 | 3 | ||
Jesenec | 15.07 | 15.07 | |||
Konice | 15.11 | 15.12 | |||
Křemenec | 15.16 | 15.16 | |||
Čunín | 15.18 | 15.18 | |||
Stražisko | 15.22 | 15.22 | |||
Ptení | 15.26 | 15.29 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | 15.33 | 15.33 | |||
Lutotín | 15.38 | 15.38 | |||
Kostelec na Hané | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 15.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy