Os 23667 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 14.15 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 14.18 | 14.18 | |||
Jeseník | 14.22 | 14.23 | 3 | ||
Česká Ves | 14.27 | 14.27 | |||
Česká Ves bazén | 14.29 | 14.29 | |||
Písečná | 14.35 | 14.41 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 14.43 | 14.43 | |||
Mikulovice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Ondřejovice | x | 14.57 | 14.57 | ||
Ondřejovice zastávka | x | 14.59 | 14.59 | ||
Zlaté Hory | 15.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia