Os 23653 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 3.46 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | x | 3.49 | 3.49 | ||
Jeseník | 3.53 | 3.59 | 3 | ||
Česká Ves | x | 4.03 | 4.03 | ||
Česká Ves bazén | x | 4.05 | 4.05 | ||
Písečná | 4.10 | 4.11 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | x | 4.13 | 4.13 | ||
Mikulovice | 4.18 | 4.31 | |||
Ondřejovice | x | 4.38 | 4.38 | ||
Ondřejovice zastávka | x | 4.41 | 4.41 | ||
Zlaté Hory | 4.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci