R 200 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 1116 + 2xBmee248 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 16.49 | 16.53 | 1/3 | ||
Kaplice | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
České Budějovice | 17.37 | 18.04 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Soběslav | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Tábor | 19.03 | 19.08 | 3/3 | ||
Olbramovice | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 20.35 | 20.36 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök