Os 20032 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.47 | 4 | |||
Dolní Dobrouč | 6.51 | 6.51 | |||
Hnátnice | 6.53 | 6.54 | |||
Lanšperk | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Černovír | 6.59 | 6.59 | |||
Dolní Libchavy | 7.02 | 7.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.07 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia