Os 20015 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 19.50 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 19.54 | 19.54 | |||
Černovír | 19.57 | 19.58 | |||
Lanšperk | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Hnátnice | 20.03 | 20.03 | |||
Dolní Dobrouč | 20.05 | 20.06 | |||
Letohrad | 20.10 | 20.12 | 3 | ||
Verměřovice | 20.17 | 20.17 | |||
Jablonné nad Orlicí | 20.22 | 20.23 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 20.25 | 20.26 | |||
Těchonín | 20.30 | 20.30 | 2 | ||
Mladkov | 20.34 | 20.35 | |||
Lichkov | 20.39 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster