Os 19963 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice | 15.56 | 3 | |||
Rudná u Prahy | 16.00 | 16.00 | 4 | ||
Zbuzany | x | 16.04 | 16.04 | ||
Praha-Řeporyje | 16.07 | 16.10 | 2 | ||
Praha-Holyně | x | 16.14 | 16.14 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 16.17 | 16.17 | ||
Praha-Smíchov | 16.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy