Os 19958 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.26 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 14.30 | 14.30 | ||
Praha-Holyně | x | 14.34 | 14.34 | ||
Praha-Řeporyje | 14.38 | 14.39 | 3 | ||
Zbuzany | x | 14.42 | 14.42 | ||
Rudná u Prahy | 14.47 | 14.47 | 4 | ||
Nučice | 14.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster