Os 19949 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice | 8.40 | 3 | |||
Rudná u Prahy | 8.44 | 8.44 | 4 | ||
Zbuzany | x | 8.48 | 8.48 | ||
Praha-Řeporyje | 8.51 | 8.54 | 2 | ||
Praha-Holyně | x | 8.58 | 8.58 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 9.01 | 9.01 | ||
Praha-Smíchov | 9.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia