Os 19933 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vráž u Berouna | 20.18 | 2 | |||
Loděnice | 20.23 | 20.24 | 2 | ||
Nučice zastávka | 20.32 | 20.32 | |||
Nučice | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 20.40 | 20.41 | 4 | ||
Zbuzany | 20.46 | 20.46 | |||
Praha-Řeporyje | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Praha-Holyně | 20.54 | 20.55 | |||
Praha-Hlubočepy | 20.59 | 21.00 | |||
Praha-Smíchov | 21.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci