Os 19918 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 19.56 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 20.00 | 20.00 | ||
Praha-Holyně | x | 20.04 | 20.04 | ||
Praha-Řeporyje | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Zbuzany | x | 20.12 | 20.12 | ||
Rudná u Prahy | 20.17 | 20.17 | 4 | ||
Nučice | 20.22 | 20.22 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 20.25 | 20.25 | ||
Loděnice | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 20.41 | 20.41 | 2 | ||
Beroun | 20.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy