Os 19900 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 5.25 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 5.29 | 5.29 | ||
Praha-Holyně | x | 5.33 | 5.33 | ||
Praha-Řeporyje | 5.37 | 5.38 | 3 | ||
Zbuzany | x | 5.41 | 5.41 | ||
Rudná u Prahy | 5.46 | 5.46 | 4 | ||
Nučice | 5.51 | 6.01 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 6.04 | 6.04 | ||
Loděnice | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Beroun | 6.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia