Sp 1987 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.39 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.42 | 16.46 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 16.50 | 16.50 | |||
Chrudim | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Slatiňany | 17.05 | 17.07 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.14 | 17.15 | 4 | ||
Prosetín | 17.27 | 17.27 | |||
Žďárec u Skutče | 17.29 | 17.31 | 4 | ||
Pokřikov | x | 17.38 | 17.38 | ||
Vojtěchov | x | 17.41 | 17.41 | ||
Holetín | x | 17.46 | 17.46 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.50 | 17.59 | 2 | ||
Vítanov | x | 18.02 | 18.02 | ||
Stružinec | x | 18.08 | 18.08 | ||
Ždírec nad Doubravou | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Sobíňov | x | 18.18 | 18.18 | ||
Bílek | x | 18.21 | 18.21 | ||
Chotěboř | 18.26 | 18.31 | 2 | ||
Rozsochatec | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Břevnice | x | 18.44 | 18.44 | ||
Havlíčkův Brod | 18.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök