Sp 1954 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 13.36 | 2 | |||
Žamberk | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Bohousová | 13.51 | 13.51 | |||
Litice nad Orlicí | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Potštejn | 14.01 | 14.01 | 3 | ||
Záměl | 14.04 | 14.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.09 | 14.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.14 | 14.15 | |||
Častolovice | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Čestice | 14.21 | 14.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.28 | 14.32 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy