..: Trasa vlaku Os 19081 - JŘ 2011 :..
Os 19081
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   15.05 2
  Skochovice x15.08 15.08 
  Měchenice  15.10 15.11 2
  Klínec x15.17 15.17 
  Bojov x15.22 15.22 
  Bojanovice x15.26 15.26 
  Čisovice  15.30 15.37 2
  Rymaně x15.42 15.42 
  Mníšek pod Brdy  15.45 15.46 3
  Nová Ves pod Pleší x15.51 15.51 
  Malá Hraštice x15.56 15.56 
  Mokrovraty x16.01 16.01 
  Stará Huť x16.07 16.07 
  Dobříš  16.10  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia