..: Trasa vlaku Os 19066 - JŘ 2011 :..
Os 19066
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   20.37 1
  Stará Huť x20.39 20.39 
  Mokrovraty x20.44 20.44 
  Malá Hraštice x20.51 20.51 
  Nová Ves pod Pleší x20.56 20.56 
  Mníšek pod Brdy  21.02 21.03 3
  Rymaně x21.04 21.04 
  Čisovice  21.10 21.11 3
  Bojanovice x21.14 21.14 
  Bojov x21.17 21.17 
  Měchenice x21.26 21.27 2
  Skochovice x21.30 21.30 
  Vrané nad Vltavou  21.32 21.34 3
  Dolní Břežany-Jarov x21.37 21.37 
  Praha-Zbraslav  21.40 21.40 3
  Praha-Komořany x21.43 21.43 
  Praha-Modřany zastávka x21.45 21.45 
  Praha-Braník  21.49 21.49 3
  Praha-Krč  21.53 21.54 
  Praha-Vršovice  22.00 22.01 2
  Praha hlavní nádraží  22.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy