..: Trasa vlaku Os 19061 - JŘ 2011 :..
Os 19061
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.35 6
  Praha-Vršovice  18.39 18.40 2
  Praha-Krč  18.45 18.48 2/2
  Praha-Braník  18.52 18.54 3
  Praha-Modřany zastávka x18.58 18.58 
  Praha-Komořany x19.01 19.01 
  Praha-Zbraslav  19.04 19.05 3
  Dolní Břežany-Jarov x19.08 19.08 
  Vrané nad Vltavou  19.12 19.13 2
  Skochovice x19.16 19.16 
  Měchenice  19.18 19.19 2
  Klínec x19.25 19.25 
  Bojov x19.30 19.30 
  Bojanovice x19.34 19.34 
  Čisovice  19.38 19.44 2
  Rymaně x19.50 19.50 
  Mníšek pod Brdy  19.53 19.54 3
  Nová Ves pod Pleší x20.00 20.00 
  Malá Hraštice x20.04 20.04 
  Mokrovraty x20.10 20.10 
  Stará Huť x20.16 20.16 
  Dobříš  20.19  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster