..: Trasa vlaku Os 19056 - JŘ 2011 :..
Os 19056
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.37 2
  Stará Huť x12.39 12.39 
  Mokrovraty x12.45 12.45 
  Malá Hraštice x12.51 12.51 
  Nová Ves pod Pleší x12.57 12.57 
  Mníšek pod Brdy  13.04 13.05 3
  Rymaně x13.07 13.07 
  Čisovice  13.13 13.18 2
  Bojanovice x13.22 13.22 
  Bojov x13.25 13.25 
  Klínec x13.29 13.29 
  Měchenice  13.35 13.36 2
  Skochovice x13.39 13.39 
  Vrané nad Vltavou  13.42 13.43 3
  Dolní Břežany-Jarov x13.46 13.46 
  Praha-Zbraslav  13.50 13.51 3
  Praha-Komořany x13.54 13.54 
  Praha-Modřany zastávka x13.57 13.57 
  Praha-Braník  14.01 14.01 3
  Praha-Krč  14.06 14.07 2/2
  Praha-Vršovice  14.13 14.14 2
  Praha hlavní nádraží  14.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster