..: Trasa vlaku Os 19054 - JŘ 2011 :..
Os 19054
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   9.41 1
  Stará Huť x9.43 9.43 
  Mokrovraty x9.49 9.49 
  Malá Hraštice x9.55 9.55 
  Nová Ves pod Pleší x10.00 10.00 
  Mníšek pod Brdy  10.07 10.15 3
  Rymaně x10.17 10.17 
  Čisovice  10.23 10.24 3
  Bojanovice x10.27 10.27 
  Bojov x10.30 10.30 
  Klínec x10.35 10.35 
  Měchenice  10.41 10.42 2
  Skochovice x10.44 10.44 
  Vrané nad Vltavou  10.47 10.52 3
  Dolní Břežany-Jarov x10.55 10.55 
  Praha-Zbraslav  10.59 11.00 3
  Praha-Komořany x11.03 11.03 
  Praha-Modřany zastávka x11.06 11.06 
  Praha-Braník  11.10 11.10 3
  Praha-Krč  11.22 11.22 2/2
  Praha-Vršovice  11.29 11.30 2
  Praha hlavní nádraží  11.34  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy