..: Trasa vlaku Os 19050 - JŘ 2011 :..
Os 19050
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.51 1
  Stará Huť x3.53 3.53 
  Mokrovraty x3.58 3.58 
  Malá Hraštice x4.05 4.05 
  Nová Ves pod Pleší x4.10 4.10 
  Mníšek pod Brdy  4.16 4.17 3
  Rymaně x4.18 4.18 
  Čisovice  4.24 4.25 3
  Bojanovice x4.28 4.28 
  Bojov x4.31 4.31 
  Měchenice  4.40 4.40 2
  Skochovice x4.43 4.43 
  Vrané nad Vltavou  4.45 4.46 3
  Dolní Břežany-Jarov x4.49 4.49 
  Praha-Zbraslav  4.52 4.53 3
  Praha-Komořany x4.56 4.56 
  Praha-Modřany zastávka x4.59 4.59 
  Praha-Braník  5.02 5.02 3
  Praha-Krč  5.07 5.07 2/2
  Praha-Vršovice  5.13 5.14 2
  Praha hlavní nádraží  5.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster