Sp 1904 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 5.47 | 1/3 | |||
Mladkov | 5.49 | 5.50 | |||
Těchonín | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 5.58 | 5.58 | |||
Jablonné nad Orlicí | 6.01 | 6.02 | 1/2 | ||
Verměřovice | 6.06 | 6.06 | |||
Letohrad | 6.12 | 6.18 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 6.22 | 6.22 | |||
Hnátnice | 6.24 | 6.25 | |||
Dolní Libchavy | 6.31 | 6.31 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.36 | 6.39 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 6.48 | 6.48 | 1 | ||
Choceň | 6.53 | 7.02 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 7.20 | 7.21 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia